LA
Soru Sahibi
6 Ocak 2019 18:15

Konjonktivit, etrafı beyaz görme

Hocam merhaba, 18 aralık tan bu yana konjonktivit için tedavi görüyorum. Günde 4 defa brumeton ve tobradex kuşanıyorum, gözlerimde 3 kere membran temizliği yapıldı. Hastalıktan önce de miyop ve astigmat sorunum vardı. Şu an Gözlerimde kızarıklık bitti ama arada yanma batma oluyor ve etrafı bulanık görüyorum.özellikle gözümü bir müddet kapalı tutup açtıktan sonra sanki sis inmiş gibi heryer beyaz oluyor çok az görme alanım kalıyor ve o esnada Işık’ların etrafında gökkuşağı daireleri görüyorum. En son geçen hafta 22 çıktı tansiyonum. Sizce herşey normal mi ? Küçük bir ilde yaşıyorum, tavsiye edersiniz büyük şehire bir göz hastanesine gitmeyi düşünüyorum.

1 cevap
Cevaplar (1)

şiddetli bir konjunktivit geçirmişsiniz. Bu tür şiddetli infeksiyonlardan sonra yeni ve farklı yan sorunlar çıkabilir. Bu nedenle daha yetkin bir hastanede görülme düşünceniz uygundur.

7 Ocak 2019 23:08