16 Haziran 2019 15:51

Koltukaltinda şişlik

Merhaba, benim göğsümde ve koltukaltımda şişlik vardi ultrason çekildim gogsumdekinin onemli bişey olmadığı söylendi geçti de zaten , koktuklatim için raporda patolojik boyutta lenf nodu saptanmadı yazıyordu onun için birşey söylenmedi 7 8 aydır duruyor şişlik , ne yapmalıyım

1 cevap
Cevaplar (1)

Yapılması gerekeni yapmışsınız. Endişe edecek bir durum görünmüyor. Her kadın gibi yılda bir meme kontrolü yaptırmanız yeterli.

16 Haziran 2019 16:46