IM
Soru Sahibi
11 Ağustos 2020 08:01

Kolonkanseri

Kolonkanseri Hocam cevabiniz icin tesekkurler bende iritabl kolon var debridatforte ve duspatalin veya buskas hap kullaniyorum tecrubeli bir uzman olarak baska oneriniz yokmu bilhassa bakliyat urun sogan yedigimde sorun artiyor yememege calisiiyorum esim kolon kanseri 15 ay evvel ameliyat ve 6seans kemo gordu simdi sukurler olsun iyi diyete dikkat efiyor yarim saat yuruyor kizarmis seketli urun yemiyor kanserin nuksetmemesi icin oneriniz yokmu iritabl kolon icin sitede ilac yazilamiyormus ilac grubunu soyleyebilirmisiniz Gizle

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Bu hastalık neredeyse tamamen stresle ilgili diyebilirim. Mümkün olduğu kadar stressiz Yaşamaya gayret edin. Gerekirse psikiyatri doktoruna başvurun. Ilaçlarınız gayet güzel onlara devam edin beslenme alışkanlığınızı değiştirin nasıl beslenmemiz gerektiği ile ilgili internette bilgi mevcut. Ve spor yapın. Geçmiş olsun...

11 Ağustos 2020 08:37