GA
Soru Sahibi
9 Temmuz 2021 01:01

Duktal ektazi ekojenite

Merhaba ultrason sonucum su sekildedir sag ve sol meme duktal yapilar ektaziktir duktus lümenlerinde yer yer sekresyona bagli ekojenite artislari izlenmektedir saat 4 de sekresyon komsulugunda milimetrik ekojen kalsifikasyonlar izlenmektedir bu kisimlar koyu yazilmis digerleri normal .sonucumu değerlendirmenizi rica ederim

2 cevap
Cevaplar (2)

Merhaba muayene çok önemli. Muayene olmaksızın sadece USG ile değerlendirme yeterli olmaz.Geçmiş olsun.

11 Temmuz 2021 13:00
GA
Soru Sahibi

Hocam 6 ay sonra usg dendi dr um korkulacak birsey degil dedi ikinci bir gorus almak istedim tesekkur ederim

11 Temmuz 2021 13:49

Evet Doktorunuz doğru söylemiş ultrason sonucuna göre Korkulacak bir şey yok Geçmiş olsun

6 Ağustos 2021 08:24