17 Şubat 2020 08:08

Kolonkanseri

Menü Ana sayfaBenimsayfamSorularım (#*** *** **) SORU Kolonkanseri Menü Ana sayfaBenimsayfamSorularım (#*** *** **) SORU Kolonkanseri esim kolon kanseri ameliyatindan sonra 6ay kemo tedavisi gordu ameliyati yspan hoca esime hergun tuvalete gitmrn gerekli diskilama demis degerli bir uZman olarak kanserin tekrarlamamasi icin oneriniz yokmu esim cikmayinca strese giriyor selamlarhocam kolon kanserine tekrarlanmaması için tecrübeli bir uzman olarak önerimiz yokmuş neye. Dikkat etmeli beslenme yonunden Gi

1 cevap
Cevaplar (1)

Geçmiş olsun, Yıllık kontrollarınızı aksatmamanızı öneririm. Fazla kilo almamanız, sigara içmemeniz, sosyalş içicilik dışında alkol tüketmemeniz ve doğal olmayan gıdalardan kaçınmanız da önemli.

19 Şubat 2020 09:08