KN
Soru Sahibi
9 Mart 2021 23:48

Kolon kanseri

Hocam merhabalar 24 yaşında kadınım dışkılama yaparken cam Kesiği tarzında bir his oluşuyor makatıma baktığımda Çizik gibi bir şey görüyorum sanırım makatçatlagı var doktora gidicem zaten bunun için ama gidene kadar öğrenmek istediğim hişey daha var Benim bağırsağında ve midem de guruldama oluyor ve karın üst bölgemde midedenmi yoksa baska yerden mi kaynaklandığını anlamadığım bir ağrı mevcut ama bu ağrı çoğu kez ağızdan gaz çıkardıgımda geçiyor yakın zamanda endoskopi oldum gastrit var dendi dışkımda kan yok hatta çoğu zaman düzenli sosis seklinde çıkıyor yediklerime göre bazen rengi değişebiliyor ama genellikle kahverengi tonlarında Bu karın ağrısı ve guruldama şikayetleri ile açıkçası kolon kanserinden korktum ailemde henüz şükürki bir kanser vakası yok sadece ananemi bagırsak çürümesinden kaybettik böyle bir şey mümkün olabilirmi acaba hocam kolonoskopi yaptırmam gerekirmi sizce :(

1 cevap
Cevaplar (1)

bir gastroenteroloji uzmanına danışsanız iyi olur diye düşünüyorum.

10 Mart 2021 22:03