RU
Soru Sahibi
12 Haziran 2021 09:56

Kokuyorum b

Hocam battaniye kullanmıştım koltuk altı kokuyan. Ondan dolayı vücudum tümü kokuyor koltuk altı. Bunun çözümü var mı? Her gün duş almakla geçmedi

1 cevap
Cevaplar (1)

Geçmiş olsun. Görmeden bir şey önermek yanlış olur ve daha kötü olabilir. Cumartesi günü de aşağıdaki adresteyim. Aşağıdaki tlf numarasından randevu alabilirsiniz. Doç. Dr. Zekayi Kutlubay Özel Levent Polikliniği *** *** ** *** *** ** Adres: Aytar caddesi, Aydın sokak, Fırat iş merkezi 1. Levent, İstanbul Instagram:drzekayikutlubay

14 Haziran 2021 22:54