KK
Soru Sahibi
28 Eylül 2017 12:42

Kocam biseksüel mi?

Meraba ben 21 yaşında evli bir kadınım bi tane kızım var bide 11 haftalık hamileyim sorum şu eşimin telefonunu kurcaladıgımda travesti gay videoları izledigini chat sitelerine girdigini ve sahte bir facebook gesabı açıp pasif gaylarla canımlı cicimli konuştugunu gördüm canım çok sıkıldı ve bundan 2-3 ay öncede yakalamıştım aldım karşıma sordum ilgimi çekiyo dedi daha çok sinirlerim bozuldu yüzünü görmeye tahammulum yok migdem bulanıyo bu psikolojik bir durum mu napmam lazım sadece seni sinirlendirmek için. Yaptım 1 haftadır benimle ilgilenmiyorsun dedi gece çok geç geliyo işten sabahta geç kalkıyo savunması böyle oldu içim rahat etmedi napmam lazım?

1 cevap
Cevaplar (1)

Kübra Hanım Merhaba, Buradan biseksüel yada değil demek mümkün değil ne yazık ki. Görüp, konuşup değerlendirmek lazım. Cinsellik pek çok fantezi ile dolu bir deryadır. İlgisini çekmesinin arkasında pek çok sebep olabilir. Bu açıklamları yapıyorsa, samimiyetine güvenmenizi öneririm. Aranızda problemler oluşmadan öncede bir aile danışmanlığı almanızı öneririm. İyi günler.

11 Aralık 2017 12:17