AA
Soru Sahibi
8 Ocak 2008 00:17

kızlık zarının neden bende bu kadar saplantı haline geldiğini çözemiyorum.k

kızlık zarının neden bende bu kadar saplantı haline geldiğini çözemiyorum.kızlık zarı ile başarılarım arasında sürekli bağlantı kuruyorum bir sınava girdiğimde aklıma kızlık zarı geldiği anda kasılıyorum senaryolar yazmaya başlıyorum geleceğe dair ve başarısız oluyorum tabi bir de aşırı heyecanlanıyorum.dediğim giibi daha önce hiç ilişkiye girmedim.bu saplantımdan kurtulmak istiyorum lütfen yardım edin normal haytım beynimin ürettiği saçmasapan saplantılar yüzünden zehir oluyor.

1 cevap
Cevaplar (1)

yazdiklarinizin tumu konusunda ilk yazdigim yanit gecerlidir.

8 Ocak 2008 20:54