YH
Soru Sahibi
22 Kasım 2021 12:15

Kızlık zarı

Merhaba Sevim hanım size birkaç tane sorum var 1)Ben küçükken kızlık falan bilmezken bende vajinal enfeksiyon vardı ve çok kaşındıgı bir zaman işaret parmağımı sokmuştum ama kan gelmemişti o zaman sadece çok yanma hissettim orada o kadar 2)Bir de ben orayı temizleyeceğim diye suyu oraya getirip içine çekiyordum hani ıkınmanin tersi bir çekme ile ve böyle temiz olduğuna inanıyordum kan geldi mi bilmiyorum görmemiste olabilirim sudan dolayı olabilir ama gerçekten ben zararlı bir şey olduğunu bilmiyordum Şimdi dışarıdan baktığımda gerçekten bozulmuş gibi bir görüntüsü var ellerimle tutup sonuna kadar olduğu kadar çekiştirdigimde büyüyüp küçülen bir yuvarlak var yuvarlağın boyu bir parmak girecek kadar ama dışı böyle değil bir sürü tırtıklar var. Nasıl anlatsam delik yuvarlak ama deliğin etrafını saran etler tırtık tırtık.. Böyle 8 şeklinde görünüyor ve 8 in ortasındaki o girinti olan yer işte tırtıklı bir sekilde içine gömük gibi Böyle görünmesi bozulduğu anlamına mı geliyor acaba Sevim hanım? Lütfen bir şeyler söyleyin yoksa çıldıracağım ben kimseyle bir şey yaşamadım buna rağmen tıbbi olarak bakire olmamak beni çok üzer.. Cevabınızı 4 gözle bekliyorumm Kolay gelsin, güzel günler dilerim..

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Sevim Turhan
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Tek parmak girişi ile kızlık zarı bozulmaz Kızlık zarı yapısı kişiden kişiye değişiklik gösterir, giriş olmadan kızlık zarı bozulmaz merak etmeyin Isterseniz muayene olun içiniz rahat etsin Iyi günler dilerim

22 Kasım 2021 15:45