SS
Soru Sahibi
21 Kasım 2021 01:24

Kızlık zarı

Merhaba hocam size yalvarıyorum yalvarıyorum Allah rızası için nolursunuz iptal etmeyin yalvarırım çok çaresizim yalvarıyorum nolursuniz bu soruma cevap verin Allah rızası için nolursunuz 😭 hocam ben masturbasyon yapan biriydim ama içeri giriş oldu mu hatırlamıyorum. Şimdi dik oturup dizlerimi kendime çekip ıkınınca vajinamın içinde bazı et parçaso gibi şeyler hareket ediyor takıldığı yerden çıkıyor ya da sıkışıyor ama birşeyler hissediyorum. Sizce bu şeyler ne yalvarırım iptal etmeyin kpss sınavına hazırlanamiyorum düşünmekten nolursiniz son kez cevap verin bana nolur 😭

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Kemal Hükmen
Kadın Hastalıkları ve Doğum

vajina içine giriş olmadı ise zar saglam kalır siz kendi kendinizi muayene etmeyin yanlış yorumlamalara neden olursun

21 Kasım 2021 11:35