ZZ
Soru Sahibi
19 Nisan 2020 21:29

Kızlık zarı

Hocam iyi günler benim sorun olacaktı , benim oyun oynadığım arkadaslarım vardı ben 7 yasında ıken oda 7 yada 6 yaşındaydı, ve afedersiniz biz bu yasta iken hatırlıyorum benim özel bölgemden üstünden karnıma yakın yerden öptü sadece , benim şimdi aklıma o yasta vajinama elini katmış olsa yada organınu benim oda aklımda kalır mıydı yada kanama olacağından acı bilirdim değil mi ? Hocam ben doktora göründüm bir doktor bana zedelenme dedi, ben farklı 2 doktora daha gittim bir sorun yok dediler , hatta biri intrak Virgo dedi, biride yapısal tırtıklı zarın onu zedelenme diye değerlendirme yapmış olabilir dedi, sizce öyle bisey yapmış olsam böyle derler miydi, benim zarım da bir sorun yok oluyor değil mi hocam bu durumda, birde hocam benim hiç kanamam olmadı ya o an gerçekten öyle olmuş olsa veya zedelenme olsa kanama olurdu değil mi zarım esnek değil benim çünkü annuler ama ? Bir açıklama yapar musunuz , ben sonra başka bir doktora daha gitttim oda çentik var dedi ilşki olmadı ise doğustandır dedi ama kanaman olacak dedi sizce kanaman olacak demesi geçerli midir??? Benim normal ilşkim olmadı ama bu küçüklükte olanlar aklıma geldi bisey oldu mu diye de ? Olsa zaten acıdan bilmez miyim birde hocam ki zaten yasımız çok küçük öyle bir vajina açıklığını bilecek yaşta mıyız

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Nermin Köşüş
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

kızlık zarındaki doğal çentik kanamaya engel değildir. çentik ve yırtık farklı şeylerdir. yırtık diye bir şey söylenmemiş. bu nedenle endişelenmenize gerek yok.

21 Nisan 2020 14:45