UA
Soru Sahibi
25 Eylül 2019 19:56

Kizimin davranis bozuklugu

Merhaba hocam. Kizim *** *** ** dogumlu. Kizim yaklasik 3 senedir sinir hircin agresif olarak buyuyo. Ve dogdugundan beri iyku problemi wardi onu astik. Yalniz suan asiri derecede karsi gelme vurma dinlememe skntmiz var. Hic bir ortama bu hircinligi illa dedigi olacak durumindan dolayi gidemiyoruz. Ozellikle benjm sozmu dinlemior. Herhangi bi yalnz harketinde konusmak istedgmde sanki karsmda 18 yasinda bi ergen var kesinlikle basedemiorm ole bi cevaplar veriyoki hic birsey diemiyorum. Sanki olumlu hic bi dawranisi yok. Ne onerirsiniz. Sizede muayne olmak istiyorus bizi bu sorunlarka kabul edermisinz

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Burcu Çakaloz
Çocuk ve Ergen Psikiyatristi

*** *** **’ i arayarak randevu alabilirsiniz , iyi günler dilerim

26 Eylül 2019 07:59