ÖA
Soru Sahibi
27 Nisan 2016 18:20

Kiz arkadasim sinirlenince kendini isiriyor

Hocam merhaba kolay gelsin. Hocam benim sorum kiz arkadasimla alakali.. Cok cabuk sinirleniyor. Ve ben boyleyim deyip konuyu kapatmaya çalışıyor. Gecen gunlerde sinirlenince elini isirdigini soyledi. Etrafindakileri cimciklemekten hoslaniyor. Ben kendisini isirmanin yanlis oldugunu soyledigimde bunu normal biseymis gibi anlatti.daha once 3 4 ay psikiyatriye gitmis ve ilac kullanmis. Sonra tekrar baska bi psikiyatriye gitmis senin enerjin fazla demis bir seyin yok demis. Kendini isirmanin kotu bi sey olup olmadigini o na sordugumda kotu olmadigini soyledi. Sizce ne yapmaliyim . yardimci olursaniz sevinirim. Iyi calismalar.

2 cevap
Cevaplar (2)

Merhaba Ahmet bey, Öncelikle psikiyatrik tedaviden kızarkadaşınızın geçmiş olması oldukça önemli Hekimler psikılojik bir sorun olmadığımı belirtmiş. öfkesini farklı yollarda(gevşeme egzersizleri,stres topları,spor) yatışdırmasını önerebilirsiniz. Duyarlılığınızdan dolayı sizi tebrik ediyor,sağlıklı günler diliyorum..

2 Mayıs 2016 10:23
ÖA
Soru Sahibi

Cok tesekkur ederim hocam. Iyi çalışmalar dilerim.

2 Mayıs 2016 10:36

Ben tesekkur ederim.

3 Mayıs 2016 22:06