KH
Soru Sahibi
7 Ekim 2018 12:55

Kistmi gebelikmi

Merhaba ben Hatice kaymak ben üç ay önce doğum doktoruna gittim bana gebelik var dedi ama ultrason da bir aylık bebeğin kilosu 2898 gr görünüyor kime sordiysam kist dedi hastaneyede gidemedim yardımcı olurmusunuz adet göremiyorum görünen kesede rahimde değil yumurtalıkda gibi sağ kasigim çok aciyo

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Nermin Köşüş
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

en kısa zamanda kadın-doğuma tekrar görünün. anlattıklarınızda tutarsızlık var. yeniden muayene olmanız lazım.

8 Ekim 2018 11:21