cr
Soru Sahibi
6 Temmuz 2021 01:07

kist ameliyati ve minoksidil

merhaba hocam, kafamda tepe bolgesinde iki tane kist var , minoksidilede baslamak istiyorum, kist aldirma ameliyatindan sonra minoxidil kullanabilirmiyim uzun yillar ? . simdi de baslarim minoksidile ama ameliyattan sonra birakmak zorunda kalirsam hic iyi olmayabilir.tskrler

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Atilla Kaya
Genel Cerrahi , Proktoloji

İdea klinik şubelerinde kafadaki kistleri 5-7 mm lik küçük kesikten alabiliyoruz ve dikiş atmadan yapıştırıcı kullanıyoruz, böyle olunca aynı gün ve sonrası minoxil kullanabilirsiniz. Saçları tıraş etmediğimi için işlem yapıldığı belli bile olmuyor

11 Temmuz 2021 11:34