ka
Soru Sahibi
7 Mart 2020 19:01

KIRILAN LATERAL MALLEOL

hocam merhaba kolay gelsin ben 15 gün önce düştüm lateral malleol kırığı dedi doktor ama sana göre çatlak bana göre kırık dedi atere aldı 3 gün sonraya randevu verdi gel dedi gittim gayet iyi ateli açmadan geri gönderdi bi kaç gün sonra bidaha gittim yine gayet iyi dedi geri gönderdi ama asla ne zaman kalkıcam napıcan sölemiyor alçı aynı duruyo ve 15 gün oldu nasıl yapıcağımı anlmaıs değilim? sizce durum ciddi değilse kaç güne çıkar bu atel.?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Hasan Tatari
Ortopedi ve Travmatoloji

Kırığa göre değişir ama çatlaklarda genellikle 4 hafta kalır. Yine de doktorunuza sorunuz.

10 Mart 2020 12:31