BB
Soru Sahibi
1 Mart 2019 18:36

Kireclenme

Hocam peki testislerde kireclenme sorunu üreme sağlıgını olumsuz etkilermi ? Üreme sagligimi kontrol etmem icin hadtahanelerdr neler yapilabilir?

2 cevap
Cevaplar (2)

Bunun için Testis Ultrasound ve Spermiyogram yapılır Gerekirse Testis MR yapılabilir

2 Mart 2019 00:12
BB
Soru Sahibi

Hocam bir doktora gozuktum kireclenme icin KOLÇİŞİN (Sanırım colchium dispert) tedavisine baslamani oneririm dedi. Bir baskasida tedavi önermedi sizce ne yapilmali bu durumda ben polis im bu rahatsizlik beni cok hırpaladi tedavi varsa dusunmeden uygularim yardimci olursaniz sevinirim iyi gunler

3 Mart 2019 21:13

Önceki cevabımda da belirttiğim gibi öncelikle Testislerin Ultrasonu ve MRı gerekli

4 Mart 2019 08:25