ŞO
Soru Sahibi
19 Şubat 2015 12:36

Kilo vermek için ne yapmam gerekiyor?

merhaba iyi günler ben 22 yasında 185boy ve 120kg yum.Sağlıklı bir şekilde kilo vermek için ne yapmam gerekiyor.Öncesinde de bir kaç defa denedim ancak her seferinde verdiğim kiloların fazlasını geri aldım.Suan spora da basladım.Beslenme programı verebilirmisiniz.

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba sağlıklı bir şekilde kilo vermek için size en yakın diyetisyene başvurup uygun bir beslenme planı ve önerilen fiziksel aktiviteyi yapmanız gerekir. Poliklinik hizmeti vermediğimiz için Altıeylül veya Karesi Toplum Sağlığı Merkezlerinde bulunan diyetisyen arkadaşlarıma sizi yönlendirebilirim. Toplum Sağlığı Merkezlerimizde Sağlıklı Beslenme ve Obezite Danışmanlığı Hizmetleri Birimleri miz mevcuttur. Kolay gelsin, hayırlı akşamlar.

19 Şubat 2015 21:27