İF
Soru Sahibi
27 Temmuz 2015 09:42

Kilo sorunu

Merhaba ben20 yaşında üniversite öğrencisiyim 1.84 boyum ve kılom 65 ve cok zayıfım ve 15 20 kilo kadar kilo almak istiyorum yardımcı olurmusunuz birde ben bi ilaç kullanmayı dusunuyorum internetten ismi ' MEGAMAX ' diye bu ilaç hakkında bir bilgi verebilirmisiniz bi zararı veya yararı olur mu ?

1 cevap
Cevaplar (1)

Bir sağlık kontrolünden geçmeniz gerekiyor. İlaç önerisi de yapamıyorum malesef. lütfen sağlığınızı tehlikeye atacak yollara başvurmayın. bir hekime ve sonrasında da bir diyetisyene danışın.

31 Temmuz 2015 13:13