de
Soru Sahibi
5 Şubat 2013 23:35

kilo problemi

slmlar doktor hanım benim size bir sorum olacak yanıtlarsanız sevinirim yaşım 25 boy 182 kilo 69 sizce kaç kilo almam gerekiyo kendimce zayıfım birde yanaklarım çok zayıf bunun nedeni kilo mu yoksa nedir şimdiden teşekürler

1 cevap
Cevaplar (1)

Erkan Bey Merhaba.İdeal kilonuz 76-77 gibi ama tabi vücut yağ-kas dağılımı önemli.Yüz kemik yapısı genetik olabilir. Bu size karakteristik bir özellik katar.Tabi kilo aldığınızda yanaklarınızda etlenebilir. Yaş ilerledikçe özellikle gençliğinde çok zayıf olan beylerde kilo artışı gözlemlenebilir. Sağlıklı ve dengeli beslenerek ideal kilonuza ulaşmanızı tavsiye ederim. Yanaklarınız sizi çok rahatsız ediyorsa botox gibi yöntemleri doktora danışarak uygulatabilirsiniz. Sağlıklı günler dilerim.

6 Şubat 2013 22:12