AM
Soru Sahibi
10 Ocak 2020 20:18

Kılcal Damarlar

Hocam Merhabalar burun kenarlarımda oluşan kılcal damarlar için lazer uygulaması yaptırmıştım 3 seans gittim ancak pek bir etkisi olmadığı gibi daha kötü oldu damarlar daha belirgin hale geldi ve artış gösterdi duştan çıktığımda yüzümde soyulmalar oluyor ve farklı yerlerde ince çizgiler şeklinde yeni damarlar çıkıyor tekrar lazere girmeyi düşünüyorum ama daha kötü olursa diye korkuyorum yüzümü koruyabilmem için ve damarların daha fazla gelişmemesi için ne yapmalıyım önerebileceğiniz krem veya ilaç varmıdır ? Şimdiden teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)

Selamlar, arzu ederseniz randevu alıp gelebilirsiniz, ancak sizi görebilirsem yardımcı olabilirim . Klinik telefon : *** *** ** bu numaradan bize ulaşabilirsiniz . Sevgiler

21 Ocak 2020 16:32