ÖH
Soru Sahibi
8 Ocak 2019 23:41

Kifoz ameliyatı

İyi günler doktor bey benim 80 derece kifozum var kifoz ameliyatı olmak istiyorum ruh saglıgım bozuldu biri diyor ameliyat olmasanda olur biri diyor biri diyor olman lazım organlar zamanla sıkışır yaşım 34 ameliyat olsam calışma hayatına kaç ay sonra dönebilirim mobilya fabrikasında çalışıyorum egil kalk hareketli bir işim var sgk anlaşmanız var ameliyat ücreti nekadar ögrenebilirmiyim şimdiden teşeķkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Şevki Erdem
Ortopedi ve Travmatoloji

Mrb gecms olsn Ameliyat sonrasi calisma hayatina donersiniz.ama oncelikle sizi gormem lazm.kadikoy medicana ya ugrayin kinusurz.sgk geciuo.fiyatta yardmci olurum

4 Şubat 2019 16:40
Prof. Dr. Şevki Erdem
Ortopedi ve Travmatoloji

Mrb gecms olsn Ameliyat sonrasi calisma hayatina donersiniz.ama oncelikle sizi gormem lazm.kadikoy medicana ya ugrayin kinusurz.sgk geciuo.fiyatta yardmci olurum

4 Şubat 2019 16:40