eG
Soru Sahibi
29 Temmuz 2021 00:46

Keratakonus

İki gözümde de keratakonus teşhisi koydunuz sağ gözümü ameliyat ettiniz sol gözüm için gün verdiniz ancak ameliyat ertelendi ama bı daha da arayan soran olmadı gözüm de ilerleme olur mu hocam baya bı bulanık görmeye başladım

2 cevap
Cevaplar (2)
Prof. Dr. Özge SARAÇ
Göz Hastalıkları

Mesajdan sonraki sürede sizinle iletişime geçen oldu mu acaba?

3 Ekim 2021 12:42
eG
Soru Sahibi

Hayir hocam kendim randevu alıp geldim mesajdan sonra fakat asistaniniz gözlük yazıp göndermişti 6 ay sonra kontrol denildi

3 Ekim 2021 13:34
Prof. Dr. Özge SARAÇ
Göz Hastalıkları

İsim soyadınızı ve durumunuzu bana instagramdan mesaj olarak atabilir misiniz? Ölçümlerinize bakıp haberleşelim.

11 Ekim 2021 20:40