ÇS
Soru Sahibi
29 Kasım 2021 13:35

Kemik iligi odemi

Merhaba hocam annem 63 yasinda ve bacakla kasik arasinda kemik iligi odemi olusmus bir sure ilac tedavisi gordu ama sunuc alamadi sizin bransiniza giriyor mu ve ne onebilirsiniz?

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Mehmet Ali Biçer
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon

Kalça ve diğer eklemlerde ki kemik iliği ödemi , kireçlenme ve kıkırdak hasarı ilgi alanımıza girmektedir..bu konuda alternatif tedavi metotları bulunmaktadır. Kendisinin ayrıntılı değerlendirilmesi ve sonuçlarına göre tedavi planlanması daha uygun olacaktır ..

14 Aralık 2022 10:51