İA
Soru Sahibi
20 Şubat 2021 20:33

Kasik fitigi ve karin agrisi

Hocam iyi günler ben sol orta karin kisminda kas agrisi gibi bir ağrı hissediyorum ayaga kalkinca ve yuruyunce oluyor genellikle kasık fıtığından suphelendim ilk basta sol alt kasikta cok minimal bir sislik var ele hic bisey gelmiyor ve hissedilmiyor ama agrim sol karin kisminda dedigim şişliğin olduğu yerde değil ve herhangi bi ates kusma halsizlik belirtilerim yok yardimci olursanoz sevinirim bu kotu günlerde hastaneye gitmek istemiyorum

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. İzzet Fresko
Romatoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Ben romatizmal hastalıklar uzmanıyım. Bu konuyu bir iç hastalıkları uzmanı ya da genel cerrah ile tartışırsanız daha verimli olur.

21 Şubat 2021 19:28