ee
Soru Sahibi
16 Ocak 2019 12:26

Kasık agrısı

Mrb hocam 29 yaşında bayanım. Bir süredir idrar yaptıktan sonra sonunda kasık bölgemde agrı oluşuyor yanma degil ağrı, ara ara yanma oluyor ama devamlı degil. Çok su içip sık tuvalete gidince agrı biraz hafifliyor eger ayaklarım çok üşüdüyse o gün suda içsem geçmiyor, midemde bulanıyor gibi. Mide bulantısının bununla bir ilgisi olabilir mi ?

1 cevap
Cevaplar (1)

Olabilir tabi. Öncelikle bir üroloji uzmanı görsün tedavinizi olun sonrası düzelirse sorun yoktur.

22 Ocak 2019 09:33