AD
Soru Sahibi
24 Temmuz 2020 22:36

Kas segirmesi

Hocam iyi günler 2, 3 yıl öncede segirmelerim vardı bir baldır segirmesini netten araştırınca als ms gibi hastalıklar cıktı ertesi gün heryerim segirmeye başladı el baş parmak buzagı 7 24 ayak buzagıda öyle diger segirmeler 1 2 saniye felan sürüyor emg ve igneli yaptırdım normal cıktı şimdide kafama takılan 10 gündür sag kolum agrı ve halsizlik var ama güç.problemi yok kola vurunca eklemler bide el parmaklarında noktasal segirmede oluyor sıcakken özelikle yasımda 25 hocam görüşlerinizi merak ediyorum

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. İsmail Gülşen
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Kas seğirmeleri genelde psikolojik sebeplerden kaynaklanır. Kafaya takmanıza gerek yok. Zamanla kendiliğinden düzelir.

1 Ağustos 2020 18:40