EH
Soru Sahibi
1 Kasım 2015 11:23

Kararsizim

Hocam mrb lar burnumdan 2 kere ameliyat oldum nefes alamama sorunum devam ediyo konka hipertrofisi radyofreans islemi yaptirsam bundan sonraki hayatimda bu islem rahat nefes almama kesin. Sorunsuz cozum olurmu. Yoksa bi muddet sonra burun delikleri buyuyup ayni sorunum devam edermi size basarilar hocam tsk ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Tayfun Apuhan
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Geçmiş olsun Burun ameliyatı olduğunuz halde nefes alamıyorsanız farklı bir problem olabilir bu nedenle görmeden yorum yapmam mümkün değil Sağlıklı günler dilerim

1 Kasım 2015 12:33