ŞA
Soru Sahibi
16 Mayıs 2019 16:14

KARACİĞERDE HEMANJİOM

KC SAĞ LOB POSTERİOR SEGMENTTE(SEGMENT 7)26,4X23,8 MM BOYUTLARINDA HEMANJİOM İLE UYUMLU HİPEREKOİK LEZYON GÖRÜLDÜ DR ENDİŞHE ETMEMEİ 6 AY DA BİR TAKİP EDİLMESİ GEREKTİĞİNİ SÖYLEDİ BENİM EKSTRA YAPMAM GEREKEN BİR ŞEY VARMIDIR?

1 cevap
Cevaplar (1)

merhaba, Öncelikle geçmiş olsun.Tarifiniz sanırım radyolojik bir tanımlamadan alıntı. Sizin takibinizi yapan hekime güvenin,belki ilk sene 6 ayda 1 kere kontrol olsanızda hemanjıomun büyümemesi/yada ihmal edilebilir derecede büyümesi karşısında kontrol aralığını makul bir zaman dilimne çeker. endişe etmeyin.bir hastalık haliniz yok. sağlıkla kalın

20 Mayıs 2019 19:52