aG
Soru Sahibi
27 Ağustos 2021 23:59

kanser miyim

hocam yaşım 23.sol önceden çıktı.şimdi sağ yirmilik dişim uzun süredir çıkmaya çalışıyor.ağzımı açarken sağ taraf acıyor. bu birkaç gündür o kısma denk gelen yanağımı da ısırdım o kısım ve sağ boğazım da acıyor.çene altının en gerisinde,mandibula kemiğinin içeride kalan kısmında sağda nerdeyse ceviz kadar ve basınca hafif acı veren lenfadenopati fark ettim.soldaki lenf daha küçük ve ağrısız.tek taraflı lapların kanserde olduğunu duymuştum.böyle bir kesinlik var mı?dişimle aynı taraf tarafta lap.kilo kaybı yok,aksine aldım.ateşim 37.5civarında.bazen vücudumda morluklar da olur,kanamam yok.

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Murat Emin Güveli
Tıbbi Onkoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Merhaba Kanser ile ilgili değil. Dış tedavisi olunuz, şikayetler geçecektir. İyi günler

29 Ağustos 2021 10:51