2 Ocak 2016 13:31

kanda enfeksiyon 0.84 ve sedimantasyon 0.38

hocam tahlilde crv yani enfeksiyon cikti sedimantasyon *** *** ** yasinda erkek ayni zamanda behcet hastasiyim 5 ay once behcet icin colcicin ve yaninda deltakotril birde mide koruyucu kullandim 4 ay sonra kontrolde basta yazdigim degerler cikti halsizlik yok isime gucume devam ederken vucudumda bazi hassasiyetler olmaya basladi uzerine yattigim el kol cok cabuk uyusmaya basladi altinda sislik bunlar kan kanserimi hocam

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Ali Osman Gürol
Dahiliye - İç Hastalıkları , İmmünoloji

Geçmiş olsun. Tam teşekküllü bir hastanede, infeksiyon ve hematoloji servislerinin araştırması gereken bir konudur. Size önerim bu olabilir. Saygılarımla..

2 Ocak 2016 18:42