29 Aralık 2015 09:20

hepatit b titresi

Merhaba sac ekim uzmaniyim.hepatir asilamam 2009da tamalandi ve asim tuttu.2014 te rapel doz yaptirdim 1000 e yükseldi.2015 aralikta titrem 166 ya düştü.surekli hepatitli hastalarla calisiyoruz bundan sonraki tedavi nasil olmalidir rapel mi yaptirmaliyim yoksa 3 doz tekrar mi edilmeli tesekkur ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Ali Osman Gürol
Dahiliye - İç Hastalıkları , İmmünoloji

İnfeksiyon hastalıkları uzmanı daha ayrıntılı ve net cevap verebilir size.. İyi günler..

7 Ocak 2016 23:49