ÖH
Soru Sahibi
5 Eylül 2021 19:14

Kan ki et parcasj

Hocam.merhaba gecenlerde yine gorusmutuk burdan bana uretrit teshisi koydular africadayim suan sondadan kanlı et parcalari geliyo mesanede kanser gibi bisi mi var acaba yardim ci olursaniz cok sevinirim

2 cevap
Cevaplar (2)

yaşınız ve sigara öykünüz mı bilmiyorum onlar varsa pıhtılı kanama mesane kanseri işareti olabilir

12 Eylül 2021 00:36
ÖH
Soru Sahibi

21 sigrada 3 sendir kullaniyorum

12 Eylül 2021 12:48

Kanser olasılığı düşük önlem olarak şimdilik bol su tüketin ve en kısa sürede bir üroloji kliniğine başvurun

12 Eylül 2021 12:50