BE
Soru Sahibi
15 Şubat 2013 01:03

Kalpte sıkışma ve baskı

göğüsünüm sol üste doğru bölümünde derin nefes alırken ya da aşağı doğru eğilip, gerilirken bi sıkışma oluyor. bazen içe doğru bi şey geçiyor gibi olup kütlüyormuş gibi oluyor. dirseğimden bileğime kadar da ve sol sol sırt tarafımda da devamlı ağrı var. 17 yaşındayım büyümeye bağlı olarak olabilir mi yoksa ciddi bir nedeni var mıdır?

1 cevap
Cevaplar (1)

Gecmis olsun.Tarif ettiginiz agrilar kalp agrisi degil.Durus bozuklugu veya omurga ile ilgili sorunlar bu tur sikayetler yapar.Ortopedi veya ftr bilim dalina basvurabilirsiniz

17 Şubat 2013 18:23