19 Aralık 2021 15:51

Kalple ilgili mi

Hocam merhaba , benim uzun bir süredir göğsümün orta kısmındaki kemikte,burdan sol göğüse ve sol göğsün altına doğru yayılan bir ağrı, yanma ve ağırlık, dolgunluk gibi bir his var..Neredeyse ayda 1 kalp için acile gidiyorum ama kas ağrısı yada mide sorunu diyorlar..Bazen koluma yayılıyor ve uyuşma yanma oluyor, böyle durumla karşılaştığımda da her seferinde kalple ilgili mi diye çok korkuyorum.. şuan size yazarken o semptomları yaşıyorum.. Bir çok nedeni olabilir evet biliyorum ama hocam bu durumu yaşayınca çok korkuyorum kalp ile ilgili birşey var mıdır acaba ?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Serdar Turhal
Tıbbi Onkoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Öncelikle geçmiş olsun, ban kalp hastalıkları uzmanı değilim, haklısınız sıkıntılarınız kalp ile ilgili olabilir, acil yerine hafta içinde bir kardiyoloji doktoruna bizzat başvurmanızı öneririm, çokça şifa diliyorum

19 Aralık 2021 16:35