GB
Soru Sahibi
7 Eylül 2021 13:19

Kalp rahatsızlığı

Hocam merhaba 22 yaşındayım ve 28 Ağustos dan itibaren kalp ağrım var ilk ağrım ozaman başladı acile gidene kadar kafam ellerim yüzüm çenem uyuştu acile gittik tronponin 15 çıktı potasyum düşük çıktı sonra taburcu oldum yine devam etti sonra baya ataklarım devam etti halen ağrım var Ekg de ritim bozukluğu çıktı ve BRUGADA hastalığı sende olabilir bu çok tehlikeli dendi dediler ama ailede genç yaşta ölen yok genetik deniyor ama ailenin genetiğinde böyle kalp hastası olan yok sizce genetik testi yaptırmalımıyım ve BRUGADA sendromu varsa gerçek teşhis nasıl konulur?

1 cevap
Cevaplar (1)

Ekg ile tanı konuyor. Arada kalınan durumlar için özel testlerimiz var(ajmalin gibi). Geçmiş olsun.

7 Eylül 2021 13:41