VS
Soru Sahibi
5 Kasım 2020 17:29

Kalp krizi mi geçiriyorum?

Merhaba, 3 gün önce sol göğsümün altından başlayan yakıcı bir ağrı vardı. O gün hemen bir acile gittim ekg çekildi ve doktor sorun yok dedi. Ağrılarım geçmeyince ve 2 gün içinde artınca tekrardan acile gittim. Burada da ekg çekildi ve sonuç bölümünde 'sinüs taşikardi kısa pr aralıkları ile beraber' 'anormal ekg ritmi' yazıyordu. Oradaki acil servis doktoru bir sorun yok diyip yolladı. Ancak ağrılarım halâ devam etmekte sırtıma komple yayılmakta. Çok korkuyorum. Raporda yazanlar kalp krizi belirtileri mi? Kalp krizi ağrısı 3 gün boyunca sürer mi? Kalp krizi mi geçiriyorum?

1 cevap
Cevaplar (1)

EKG görmek gerek kalp krizi değil ama bazı ritim hastalıklarında kısa pr olabilir

16 Haziran 2021 23:48