ED
Soru Sahibi
26 Temmuz 2018 15:08

Kalp kalp kalp

Merhaba hocam.. bilateral distal emiktorakslarda plevral kalinlasma iltisaklar izlenmektedir... plevral evidyon ve kalsilikasyon raslanmamistir... saģ orta lob ve lingulada paradiaframmatik lokal fibrozis gorulmektedir... hocam bu sonuclar ne demek kanser riski war aciklarsaniz sewinirim tesekkurler

1 cevap
Cevaplar (1)

Derya hanım çok geçmiş olsun. Bu bulgular daha çok geçirilmiş enfeksiyona bağlı sekel dediğimiz kalıntılar, kanserle ilgisi yok. Sağlıklı günler dilerim..

26 Temmuz 2018 17:30