SN
Soru Sahibi
27 Mayıs 2019 12:19

Kalça büyütme

Merhaba arzu hanım kalça büyütme işlemi dikişsiz oluyor mu yani dudak dolgusu gibi bir de fiyat aralıkları nedir acaba

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Arzu Akçal
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

eğer bel çevresi yağ fazlalıklarınız varsa liposuction yardımı ile bunlar alınıp popoya yağ enjeksiyonu yapılır. Ücreti 15 bin civarındadır. Dudak dolgusunu ben 1800 Tl ye yapıyorum.

27 Mayıs 2019 12:25