DE
Soru Sahibi
27 Temmuz 2018 00:16

Kaka yapamama

Doktor bey merhaba bebegim 6bucuk aylik dogdugundan beri yardimimla kaka yapiyor su aralar kan ter icinde kivrana kivrana kaka cikartiyor katida olsa yumuşakta olsa aynı 3aylikken cocuk sagligi doktoru makat darligi dedi 4seans buji kullandi 5ayllkkken cerraha goturdum bujiyle olctu makati dar degil oyle birsey yok dedi makat darligi illa elle mi muayene gerektirir bu kadar zor kaka yapmasi normal mi

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ünal Zorludemir
Çocuk Cerrahisi , Çocuk Ürolojisi

Sayın Esra Dandan, bir çocuk cerrahisi uzmanı makat darlığı olmadığını söylüyorsa bunu doğru kabul etmemiz gerekir. Zor kaka yapması elbette normal değil. Tekrar bir uzman hekime götürmeniz ve bu durumun nedeninin değerlendirilmesi uygun olur. Sağlıklı günler dileğimle.

27 Temmuz 2018 10:41