ty
Soru Sahibi
20 Mart 2019 17:34

kaburga kırığı

merhaba 14 gün önce araç içinde trafik kazası geçirdim. kaza sonucu sol scapula kemiğinde ve sol kaburgalarından 3,4,5,6,7,8,9. sıradakilerde kırıklar mevcut. göğüs kafesi kırığında herhangi bir korse kullanılmaması nedeniyle bu kırık kısımların eğri kaynama ihtimali var mı. çok ağrım olması nedeniyle postür duruşumu tam olarak dik bir şekilde sağlayamıyorum. ve yatarken çok fazla yastıktan destek alıyorum. tedavi sırasında yatış ve oturuş pozisyonlarında nelere dikkat etmem gerekiyor konuyla ilgili olarak yardımcı olabilir misiniz. Teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. İrfan Eser
Göğüs Cerrahisi

Malesef, yardımcı olabilmek için tomografiyi görmek gerekir. Bu nedenle mevcut doktor takibinize devam etmenizi öneririm. Sağlıcakla kalın

1 Nisan 2019 09:51