AF
Soru Sahibi
31 Ocak 2021 16:30

Kabizlik hakkinda

Sayin degerli hocam bende kabizlik var 3ay oldu hicam 2018 yilinda kolonskopi yaptirdim intermal hemoroit cikti hicam bide *** *** ** tarihde yaptirdim gene buse cikmadi intermal hemoroit cikti hicam tekrar kolonskopiye gerek varmi bide hicam diabet 2 hastasiyim yasim59 bide hicam kafaya takilar genel cerrahiler iyi kolonskopi yapamazlar diyirlar onuda kafaya taktim hicam ben ozelde oldum opr dr genel cerrahi doktoru yapti. Saygilar

1 cevap
Cevaplar (1)

deneyim olduktan sonra kimin yaptığı önenli değil kabızlık sorununu çözerseniz çoğu problem hallolur

1 Şubat 2021 13:40