ÖÖ
Soru Sahibi
4 Kasım 2017 17:30

İYOT 131 TEDAVİSİ

hocam merhaba annem iyot 131 tedavisi görüyor şu an 5.günü fakat suratında yanma ve hafif uçuklar oluyor ayrıca gece ateşi çıktığı için doktoru parol içmesini söyledi. acile gidemiyoruz atomlu hasta olduğu için ne yapmamız gerekir bu yan etkiler normalmi dir. ilginize teşekkür ederiz.

0
1 cevap
000 görüntülenme
Cevaplar (1)

normaldir

18 Kasım 2017 14:34
Prof. Dr. Levent Kabasakal
Prof. Dr. Levent Kabasakal Nükleer Tıp

Yazar toplam 1045 soru cevapladı.

Doktorun Cevapladığı Diğer Sorular
Tiroit kanserini atlatabilirmiyiz Prof. Dr. Levent Kabasakal
Pankreas başı kist Prof. Dr. Levent Kabasakal
Lenfösintigrafi ve gebelik Prof. Dr. Levent Kabasakal
Mikro papiller ca Prof. Dr. Levent Kabasakal
Safra kesesi+mesane yetersizliği Prof. Dr. Levent Kabasakal
Nükleer Tıp İle İlgili Diğer Uzmanlar
Uzm. Dr. Nilgün Aracı Nükleer Tıp
Uzm. Dr. Aslı Yıldız Nükleer Tıp
Uzm. Dr. Azem Çobaner Nükleer Tıp
Facebook Twitter Instagram Youtube