S
Soru Sahibi
15 Kasım 2006 00:00

İyi Günler; Uzun yıllardır cinsel bölgemin çevresinde sedef yaraları var.Ye

İyi Günler; Uzun yıllardır cinsel bölgemin çevresinde sedef yaraları var.Yeni evli olan bir bayanım ve bu yaralar beni daha fazla rahatsız etmeye başladı,sedef hastalarına lazer tedavisi uygulana biliyormuş ama benim hassas bölgemde olduğu için bunun sakıncalı olabileceğini öğrendim.sanırım yumurtalıklara etkisi oluyormuş benim size sorum lazere alternatif olarak ne yapabilirim.Rahatsızlığımdan tamamen kurtulamayacağımı biliyorum aslında bunu kabullendim sadece artmasını önlemek istiyorum.

1 cevap
Cevaplar (1)

Sedefte lazer günümüzde geçerli bir yöntem değildir.

20 Kasım 2006 00:00