KS
Soru Sahibi
2 Kasım 2009 11:05

iyi günler hocam,bende yaklaşık 1 yıldır makatta çatlak var.bu aralar sürek

iyi günler hocam,bende yaklaşık 1 yıldır makatta çatlak var.bu aralar sürekli kanama ve dışkımda sümüksü bir örtü oluyor.kolonoskopi için gün verdiler.fakat endişeliyim.dışkıda olan sümüksü yapı neyin belirtisi olabilir?yardımcı olursanız çok sevinirim

1 cevap
Cevaplar (1)

Makatta çatlak dediğmiz fissür tek başına olabileceği başka hastalıklara eşlik edebilir. Onun için ilk etapta tahlillerini yaptırmanda fayda var.

2 Kasım 2009 11:40