AG
Soru Sahibi
27 Temmuz 2011 14:12

iyi günler ben 23 yaşında 80 kilodayım ve 5 ay önce doğum yaptım hamilelikt

iyi günler ben 23 yaşında 80 kilodayım ve 5 ay önce doğum yaptım hamilelikte 10 kilo almıştım onları verdim ama şuan aynı kilodayım veremiyorum yardımcı olurmusunuz uygun bir diyet listesi alabilirmiyim sizden psikolojikmaan rahatsız hissediyorum kendimi şimdiden teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)

Bebeğiniz 6. aya gelene kadar diyet yapmanızı önermem, bebeğinize ek besin başladıktan sonra, bir diyetisyenle size uygun bir program takip etmenizi öneririm.

2 Ağustos 2011 16:40