VT
Soru Sahibi
11 Ağustos 2008 13:59

iyi çalışmalar benim sorunum diş etlerimle ilgili diş çevre kısımlarda kıza

iyi çalışmalar benim sorunum diş etlerimle ilgili diş çevre kısımlarda kızarıklık ve şişmeler mevcut fırçaladığımda kanama yapıyor ne yapmam lazım bir iki çürük dişte mevcut şimdiden tşk ederim 20-25 gündür sigarayı bıraktım ondan sonra kendini gösterdi bu rahatsızlıgım

1 cevap
Cevaplar (1)

sigara diş etlerinin daha sert olmasını sağlar.mevcut dişeti problemlerinin baskılanmasına neden olur. sigara bırakınca kızarıklık ve diş etlerinde kanama olabilir fırçalamayı bırakmayım ve diş etlerinizden tedavi olun sigaraya yeniden başlamayın

15 Ağustos 2008 01:19