aa
Soru Sahibi
24 Nisan 2021 19:10

Inik peniste sertlik

Hocam selamlar, Yaşım 24, penisimde inik haldeyken sertlik var. Bu durum yaklaşık 4 yıl önce başladı ve hala devam ediyor. O gunden sonra ereksiyon eskisi gibi güçlü değil, ayrıca bir kaç saniyelik bir arada bile penis inmeye başlıyor ve çok nadir de olsa (özellikle fiziksel olarak çok orgun olduğum zaman) ereksiyon olamıyorum. Bu duruma etkisi ne kadar vardır bilemiyorum ama çok yoğun basket oynadığım dönemde başladı ve o dönem bir gece erekte olamadıktan sonra bu sorun devam etti. Eskiye göre en ciddi fark penisin komple içi inik haldeyken daha sert olması. Ne gibi bir problem olmuş olabilir. Yardımcı olursanız çok minnettar kalacağım.

1 cevap
Cevaplar (1)

Sorun olduğunu sanmıyorum. Sporu azaltıp düzenli cinsel ilişkiye başlayınca geçer.

24 Nisan 2021 21:12