GM
Soru Sahibi
11 Mayıs 2020 15:09

İmplant tedavi

Hocam iyi günler ismim memet Gündüz ocak ayında implant yaptırmak için sizin tarafınızdan muayene neticesinde alt çeneme iki adet implant öneriniz oldu hatta evoss ve bego marka isimlerinde hangisini isterseniz yaparım üniversitede kaplıcalı fizik almaktayken corunadan dolayı yarım kaldı herşey fakat bu ara damaklarım sıkıntı olusdu implant tedavisi görmek istiyorum özel tedavi imkanınız var mı yada önereceginiz isim teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dt. Tuğçe Çevik
Diş Hekimi , Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi

Merhaba, Pandemi sürecinde olduğumuz için şu an hastanemizde acil işlemler dışındaki tedaviler gerçekleştirilememektedir. Özel tedavi imkanım bulunmamaktadır. Normal çalışma düzenine geçtiğimiz zaman implant için tekrar muayeneye gelebilirsiniz. Sağlıklı günler dilerim.

11 Mayıs 2020 16:35